Vyrobíme Vám na míru pergolu, zahradní domek, ploty, krovy….

Proč vybrat naši firmu?

Interiér vestavné skříně

Vyrobíme Vám na míru pergolukde můžete odpočívat nebo grilovat s přáteli.

Dřevěné altány a pergoly stavíme z KVH hranolů nebo z rostlého dřeva (smrk, borovice, dub). Nejlépe Vás ochrání před sluncem a deštěm zastřešené pergoly. Nejčastější varianta střešní krytiny je polykarbonát a to buď komůrkový nebo trapéz. Pokud byste chtěli vytvořit prostor, který Vám bude sloužit nejen v letních měsících, pak je možnost pergolu uzavřít prosklenými dveřmi. V parných dnech se dveře sklopí na sebe a vznikne otevřený vzdušný prostor, naopak v chladnějších dnech mohou být dveře zavřené a vy pergolu můžete stále využívat k různým účelům , třeba k lenošení 🙂

Kdo je zdatný kutil, může si u nás zadat pouze výrobu pergoly bez nátěru a montáže.

Na základě Vašich požadavků Vám pergolu připravíme jako stavebnici (budete mít hotové konstrukční spoje) a vy si už pak pergolu jen natřete a podle instrukcí sestavíte. Kotvící materiál jako jsou např. patky, kotvy a šrouby Vám samozřejmě také dodáme. K povrchové úpravě pergol používáme jak tenkovrstvé lazury např. MILESI tak i silnovrstvé lazury např. SAYERLACK nebo IMPRANAL.

Interiér vestavné skříně
Interiér vestavné skříně

Plot Vám vyrobíme na míru

nebo Vám dodáme plotovky a rýgle a vy si plot můžete natřít a namontovat svépomocí. Plotovky a rýgle jsou čtyřstranně hoblované, vyrobené ze sušeného řeziva. Nejčastější materiál pro plotovky je smrk a borovice, dále pak modřín případně dub. Plotovky nabízíme rovné, obloukové, s různým profilem a v libovolných rozměrech. K povrchové úpravě plotů používáme jak tenkovrstvé lazury např. MILESI tak i silnovrstvé lazury např. SAYERLACK nebo IMPRANAL.

Zahradní domky – Krovy

Zahradní domky
Hledáte další prostor pro úschovu zahradního nářadí, bazénové filtrace nebo prostě chcete na své zahradě místo,  kam se schovat před nepřízní počasí. Nemusíte přistavovat, stačí si pořídit zahradní domek. Zahradní domek Vám vyrobíme na  zakázku dle Vašich požadavků.

Krovy
Vyrobíme Vám na zakázku kompletní krov – krokve, kleštiny, pozednice, vaznice, lišty, latě a prkna

Interiér vestavné skříně

Ukázky – naše výroba exteriér