Vestavné skříně jsou nedílnou součástí dnešního bydlení.

Proč vybrat vestavnou skříň naší firmy?

Interiér vestavné skříně

Vestavná skříň Vám umožní přehledně uložit Vaše věci.

Vestavné skříně jsou nedílnou součástí dnešního bydlení. Každá domácnost potřebuje prostor na ukládání oblečení, různých sportovních potřeb, knih a dokumentů atd. Vestavná skříň Vám umožní přehledně uložit Vaše věci. Vestavná skříň je ideální řešení pro Vaši ložnici, dětský pokoj, pracovnu, předsíň ale i koupelnu či obývací pokoj. Dají se dobře využít i tzv. „mrtvá místa“ – kouty, zkosené stropy a výklenky. Vestavné skříně mohou mít dveře otevíravé, posuvné nebo skládací. Vnitřní prostor skříně pak mohou tvořit police, zásuvky, drátěné koše a speciální výsuvy, šatní tyče s osvětlením, výklopné šatní tyče. Používáme výhradně kvalitní kování od renomovaných značek.

Harmonická součást Vašeho bytu nebo kanceláře.

Vestavné skříně vyrábíme především z laminovaných dřevotřískových desek. Dále pak můžeme k výrobě použít dýhu, lacobel v široké škále odstínů, zrcadla a dekorativní fólie SIBU DESIGN.
Vestavěná skříň na míru nemusí vyjít pouze z nutnosti získat úložný prostor, může se stát také samostatnou, osobitou a harmonickou součástí Vašeho bytu nebo kanceláře.

dveře

Proč vybrat vestavnou skříň naší firmy?

  • Navrhneme a vyrobíme dveře dle Vašeho přání a možností..
  • Poradíme Vám s vnitřním uspořádáním skříně
  • Vybereme vhodný materiál, který bude ladit s Vašim interiérem
  • Zaměření a cenová kalkulace je zdarma.

Ukázky vestavných skříní – naše výroba