Vyrábíme kvalitní kuchyně na míru v moderním, klasickém i stylovém rustikálním designu.

Proč vybrat kuchyň naší firmy?

kuchyne

V posledních desetiletích prošla kuchyně velkou proměnou.

Není již jen místností druhé kategorie sloužící výhradně k přípravě pokrmů. Často se propojuje s jídelnou či obývacím pokojem a stala se tak  reprezentativní místností, na kterou jsou kladeny vyšší estetické nároky, než tomu bylo předtím. My vyrábíme kvalitní kuchyně na míru v moderním, klasickém i stylovém rustikálním designu. Nabízíme široký výběr materiálů vysoké kvality a výběr různých barevných kombinací. Na základě našich zkušeností Vám navrhneme kuchyň tak, aby byla zajímavá a jedinečná svým uspořádáním i výběrem materiálů a především byla  funkční.

Moderní kuchyně

Moderní kuchyně se vyznačují především jednoduchou rovnou linií s hladkými dvířky.  Dvířka a viditelné plochy kuchyně se vyrábí především dýhovaná nebo z MDF materiálu, který je lakován v matných barvách  nebo ve vysokém lesku. Kuchyně ve vysokém lesku patří v současné době mezi ty nejžádanější.  Výhodou lakované kuchyně je neomezený výběr barev, dlouhotrvající exkluzivní vzhled, snadná čistitelnost tvrdého povrchu a vynikající odolnost proti vlhkosti. Ojedinělý design pak vytvoříme kombinací těchto materiálů. Kuchyně jsou vybaveny moderním a kvalitním kováním, osvětlením a jinými doplňky. Oblíbené je také bezúchytkové provedení skříněk. Moderní kuchyň můžeme propojit s obytným prostorem ostrůvkem nebo barem, aby vše tvořilo dojem jednoho celku.
kuchyne
kuchyne

Klasické kuchyně

Klasické kuchyně kladou důraz na střízlivý a osvědčený design. Vyznačují se jednoduchými tvary a maximálně jednoduchým frézováním. Dvířka se vyrábí z masivu, dýhy a lamina. Mezi nejžádanější dřeviny patří dub, buk, javor, olše, americký ořech, třešeň. Kuchyně jsou vybaveny moderním a kvalitním kováním, osvětlením a jinými doplňky.

Ukazky návrhů kuchyní

Stylové rustikální kuchyně

Stylové rustikální kuchyně mají i v dnešní moderní době své místo na trhu. Masivní dřevěné kuchyně vyráběné převážně z dubu, ale i ořechu, třešně nebo jasanu si uchovávají krásu a užitnou hodnotu po několik generací. Pro rustikální styl jsou typické zdobné prvky jako jsou zaoblená a frézovaná dvířka, dřevěné mřížky, zdobné římsy, lišty, poličky a sloupy, prosklené vitráže a malé zásuvky. Stylové kuchyně se vyznačují účelným uspořádáním a nejvyšší kvalitou zpracování, jsou vybaveny kvalitním kováním, doplňky a moderními spotřebiči.
kuchyne

Proč vybrat kuchyň naší firmy?

  • Nabídneme Vám široký výběr materiálů, dvířek vlastní výroby, pracovních desek, úchytek, dřezů a spotřebičů
  • Dodáváme celou řadu doplňků jako jsou drátěné výsuvy do spodních skříněk, potravinové výsuvy, odpadkové koše a sortery, příborníky do zásuvek, osvětlení atd.
  • Pomůžeme Vám naplánovat umístění elektrických rozvodů, vody, plynu, vývodu komínu pro odsavač apod
  • Nabízíme kompletní servis – zaměření, grafické zpracování návrhu, optimální prostorové řešení a kompletní montáž včetně spotřebičů
  • Výroba kuchyně na míru i do atypických prostorů

Ukázky kuchyní – naše výroba