Při výrobě klademe důraz na kvalitu materiálů a zpracování.

Proč vybrat naši firmu?

Interiér vestavné skříně

Navrhujeme interiéry restaurací, obchodů, kanceláří a dalších komerčních prostor.

Klademe důraz na kvalitu materiálů a zpracování. Samozřejmostí je správná funkčnost vybavení interiéru. Tím se nám daří vytvořit příjemné prostředí jak pro Vaši práci, tak také pro Vaše zákazníky, kteří se k Vám rádi vracejí.  Nabízíme široké spektrum materiálů. Vyrábíme z masivních dřevin, převážně pak z dubu, jasanu, buku, javoru, olše, smrku, borovice, třešně a ořechu. Dále používáme dýhy tuzemské ale i exotické. Pro moderní interiér jako jsou například bary a recepce používáme MDF desky, které jsou povrchově upraveny (stříkány) barvami dle vzorkovníku RAL.

V současné době má velkou popularitu povrchová úprava ve vysokém lesku.

Oblíbeným a finančně méně nákladným materiálem jsou pak laminované dřevotřískové desky, které převážně používáme na výrobu vestavných skříní a kancelářského nábytku. Navrhujeme také různé kombinace dřevěných a dýhovaných materiálů s kovem, sklem a dekorativními fóliemi SIBU DESIGN.
Pro vysoce namáhané oblasti v interiéru i exteriéru používáme HPL – kompaktní desky. Je to deska, která hodně vydrží a je mnohostranně využitelná např. výplně zábradlí, obložení stěn, umyvadlové a kuchyňské desky, zástěny atd.

dveře

Proč vybrat naši firmu?

  • Navrhneme Vám interiér obchodu, restaurace nebo kanceláře dle Vašich požadavků
  • Poradíme s výběrem vhodného materiálu
  • Zaměření a cenová kalkulace je zdarma

Fólie SIBU design

Ukázky – naše výroba