V našem sortimentu naleznete slabovrstvé i silnovrstvé lazury, laky, napouštědla a barvy na dřevo a jiné materiály.

Proč nakupovat u naší firmy?

Interiér vestavné skříně

Luxol Originál

Luxol Originál je tenkovrstvá lazura pro dekorativní nátěry na dřevo s ochranou proti povětrnostním vlivům a UV záření. Nová receptura má vylepšené vlastnosti jako zvýšenou vodoodpudivost, vysokou přilnavost dalšího nátěru, mechanickou odolnost a také hlubokou penetraci. Díky nové krémové konzistenci se lépe roztírá a jednoduše aplikuje. Lazura vyniká stálými barevnými odstíny s matně saténovým vzhledem. Nátěr neomezuje dýchání dřeva a díky sníženému obsahu VOC je také šetrnější k životnímu prostředí. Tenkovrstvá lazura Luxol Originál je vhodná pro nátěry všech stavebních součástí nebo dřevěných konstrukcí jako jsou ploty, dveře, pergoly, zahradní nábytek, obklady domů, okenice, chaty, chalupy a jiné dřevěné konstrukce v exteriéru. Lazura je dobrá pro natírání také v interiéru, protože má minimální zápach a rychleji schne.

barva
Lazury Impranal představují ideální možnost, jak skloubit zlepšení estetického dojmu a dlouhotrvající životnosti nátěrového systému. Silnovrstvá lazura IMPRANAL PROFI je určena pro všechny dřevěné povrchy v exteriérech i interiérech, jako je obložení balkonů a fasád, pergoly, zahradní nábytek, okna, dveře apod. Chrání dřevo před povětrnostními vlivy a stárnutím.
barva
ETERNAL mat akrylátový je hedvábně matná, vysoce odolná, vodou ředitelná barva. Je určen k novým i udržovacím nátěrům pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, ocelového plechu natřeného základním nátěrem, mědi, krytin z neglazované keramiky, nepochozího dřeva a betonu a dalších stavebních materiálů.
barva
ETERNAL mat Revital je vodou ředitelná barva vhodná k obnovování starých nátěrů nábytku, oken, dveří a zárubní, radiátorů, barevných doplňků interiérů, zahradních staveb, laviček, hraček, konstrukcí dětských hřišť. Splňuje podmínky evropské normy pro bezpečnost hraček.